Logo    Logo

  


   
نظرسنجی

این سایت تا چه حدی پاسخگوی نیازمندیهای شماست؟
 
فرم ورود اعضا

postheadericon درباره ما

در سال 1363 شركت راماترانس در زميني به مساحت 8000 متر مربع در حومهء شهرستان اروميه مركز استان آذربايجانغربي ، فعاليت خود را با توليد ترانسهاي تقويت شروع كرد . بعد از مدت اندكي در سال 1366 ، با توجه به نياز كشور به توليد بالاست لامپهاي روشنايي ، خطوط توليد خود را به سمت توليد بالاست لامپهاي فلورسنت تغيير داد . سپس به تدريج نسبت به افزايش تنوع توليدات در زمينهء انواع بالاست لامپهاي روشنايي و ارتقاء كيفيت محصولات توليدي خود پرداخت .

در سال 1374شركت راماسيم در جوار شركت راماترانس با زمينه توليد انواع سيم لاكي فعاليت خود را آغاز كرد و بسرعت توانست مدارج رشد و توسعه و ارتقاء كيفيت را طي كند .

در سال 1379 نام شركت راماسيم به راما الكتريك تغيير يافت و مقرر گرديد بعد از توقف فعاليت شركت راما ترانس ، توليد انواع بالاست لامپهاي روشنايي و انواع سيم لاكي ، در شركت راما الكتريك ادامه يابد .

همچنين در سال 1379، شركت آتروالكتريك عضو ديگر گروه صنعتي راما در زميني بمساحت 14000 مترمربع در شهرك صنعتي اشتهارد واقع در استان البرز فعاليت خود را با توليد بالاست لامپهاي فلورسنت آغاز نمود و پيرو آن ، اقدامات نصب و راه اندازي ماشين آلات مدرن توليد سيم لاكي در آن شركت آغاز گرديد . در حال حاضر شركت آتروالكتريك با توليد انواع سيم لاكي و بالاست لامپ هاي روشنايي در راستاي تامين نيازمنديهاي مشتريان و تحويل بموقع نياز ايشان ، بموازات شركت راما الكتريك فعاليت نموده و در همين راستا مراحل رشد و توسعهء خود را مي پيمايد . لازم بذكر است كه با انجام اقدامات رشد و توسعه طي سالهاي اخير ، مساحت شركت آتروالكتريك به 40000 متر مربع رسيده است . در سال 1387 نام شرکت آترو الکتریک ، به راما پارسیان تغییر یافت .

از سال 1387 به بعدتولید سیم لاکی فقط در شرکت راماپارسیان متمرکز گردید .
در حال حاضر محصولات توليدی گروه صنعتي راما با نامهای تجارتي "راماترانس" برای انواع بالاست لامپهای روشنايى و "راماسيم" برای انواع سيم لاكي در محدوده وسيعی كه بخش اعظم نيازهای داخلي كشور را برآورده ميسازد ، توليد ميگردد و دستيابی به استانداردهای محصول مطابق استانداردهای ملی و بين المللی ، در اولويت برنامه های آن قرار گرفته است .

گروه صنعتي راما متشكل از دو شركت راماالكتريك و راماپارسيان ، بزرگترين طراح وتوليد كننده انواع بالاست لامپهای فلورسنت‌ لوله ای و كامپكت و ترانسفورماتورهای لامپ هالوژن تا توان65W و بالاست لامپهای تخليه گازی تا توان2000W و ايگنايتورهاي (راه ­اندازهاي الكترونيكي)سه سر سوپرايمپوز تا توان400W و توليد كننده انواع سيم های گرد لاكي آلومينيومی و مسی از قطر0.200mm تا 5.000mm ، سيم های كشش يافته و آنيل شده مسی و آلومينيومی از قطر1.000mm تا 5.000mm ، سيم های مسی و آلومينيومی تخت لاكی تا سطح مقطع 50mm2 و سيم مسی و آلومينيومی تخت تا سطح مقطع 150mmبا نقاط تسليم مختلف ميباشد .

اكثر محصولات بالاست اين شركت نشان استاندارد محصول از انجمن الكتروتكنيك آلمان VDE و مارك CE اتحاديه اروپا را دارند .

نشان تجارتي محصولات گروه صنعتي راما به شرح زیر ميباشد :

rama1           rama2 

مديريت گروه صنعتي راما در سال 1384 بمنظور اعتباربخشي به نتايج ارائه شده آزمايشات، ارائه خدمات آزمايشگاهي براي مشتريان و اخذ گواهينامه تاييد صلاحيت براساس استانداردايران-ايزو-آي‌اي سي 17025 نسبت به ايجاد مركز خدمات آزمايشگاهي گروه صنعتي راما اقدام نمود .
گروه صنعتي راما تاكنون توانسته است موفقيت ها و افتخاراتي بشرح زير كسب نمايد :

1 - لوح تقدير بعنوان واحد توليدي نمونه سال 1375از رياست محترم جمهوري اسلامي ايران در زمينه توليد انواع بالاست.

2 - لوح تقدير بعنوان واحد توليدي نمونه سال 1377 از موسسه استاندارد در زمينه توليد سيم لاكي .

3 - لوح تقدير بعنوان واحد توليدي نمونه سال 1378 از موسسه استاندارد در زمينه توليد انواع بالاست روشنايي .

4 - لوح سپاس مربوط به واحد نمونه كيفي از اداره كل استاندارد و تحقيقات صنعتي استان تهران در سال 1387 .

5 - لوح سپاس مربوط به واحد نمونه كيفي از اداره كل استاندارد استان آذربايجانغربي در سالهاي1389 و 1390.

6 -لوح سپاس مربوط به واحد نمونه كيفي از اداره كل استاندارد و تحقيقات صنعتي استان البرز در سال 1390و 1392 .

7 - لوح سپاس مربوط به مسئول كنترل كيفيت نمونه كشوري از رياست محترم موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران در سال 1384و نمونه استاني از طرف ادارات استاندارد و تحقيقات صنعتي استانهاي آذربايجان غربي و البرز در سالهای 1384 ، 1386، 1388و 1391. 

8 دريافت جايزه بين‌المللي هزاره جديد در زمينه كيفيت و تكنولوژي از كانون پيشگامان تجارت جهاني سويس در سال 2003 .

9 -اولين پروانهء كاربرد علامت استاندارد ايران براي انواع سيمهاي لاكي گرد و تخت مسي و آلومينيومي با كلاس های حرارتي 120 ، 180 و 200 درجه .

10 اولين پروانهء كاربرد علامت استاندارد ايران براي انواع بالاست لامپهاي فلورسنت ، بخار جيوه ، بخار سديم و متال هالید .

11 - مجوز استفاده از علامت استانداردVDE آلمان براي انواع بالاست لامپهاي فلورسنت ، بخار جيوه ، بخار سديم و متال هالید .

12 - گواهي انطباق با دستورالعملهاي اتحاديه اروپا براي بكاربردن علامت CE براي انواع بالاست لامپهاي فلورسنت ،  بخار جيوه ، بخار سديم و متال هالید .

13 - گواهي سيستم مديريت كيفيتISO9001:2008 از شركت DQS آلمان و شبكه بين المللي IQ Net .

14 - گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار (اكرديته) از اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان هاي البرز و آذربايجانغربي براي انجام خدمات آزمون انواع بالاستهاي القايي و الکترونيکي ، سيم لاكي ، ايگنايتور و ترانسفورماتور لامپهاي رشته‌ای تنگستن هالوژن .

15 - گواهينامه استاندارد ملي ايران ايزو آي اي سي 17025 از مرکز ملي تاييد صلاحيت ايران .

16 لوح تقدیرواحد نمونه تولیدی استان البرز در سال 90 منتخب اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی .

17 - لوح سپاس شركت توزيع برق استان البرز درخصوص مديريت مصرف برق و كاهش پيك بار در سال 1391 و 1392 .


با توجه به نياز روزافزون كشور به كالاهاي صنعتي ، اميدواريم بتوانيم با ارائهء محصولات برتر در جهت شكوفايي ، رشد و اعتلاي صنايع داخلي گام برداريم و با اجراي خط مشي كيفيت ، جوابگوي نيازهاي روز افزون مشتريان عزيز خود باشيم .

 
دانلود

برای مشاهده برخی از فایلها و تصاویر نیاز به نرم افزارهای آکروبات ریدر و فلاش پلیر دارید.

میتوانید با کلیک بر روی آیکون های زیر آنها را به رایگان دریافت و نصب نمائید.

     

 

طراحی وب سایت توسط سیستم مدیریت محتوای کاکتوس